ÚSPĚŠNÝ ROK 2017 ZÁPASNÍKŮ TJ NOVÝ JIČÍN

V letošním roce zápasníci a zápasnice Nového Jičína vybojovali na tuzemských i zahraničních turnajích celkem 107 medaili, z toho 29 zlatých, 43 stříbrných a 35 bronzových.

Poslední letošní soutěží byl XIII. ročník Poháru Františka Nesvadbíka v řeckořímském stylu.

Tento mezinárodní turnaj se uskutečnil 2.12.2017 v Čechovicích u Prostějova za účasti 137 závodníků z 19 oddílů ČR, Slovenska, Maďarska a Polska.

Novojičínští zápasníci získali 3 medaile: zlatou Patrik Škarka, stříbrnou Samuel Polášek a Tomáš Hantschel, pěkné 4. místo získali v těžké konkurenci Ondřej Szarowský a Kristian Očka. V družstvech se Nový Jičín umístil na skvělém 3. místě.

Oddíl zápasu TJ Nový Jičín děkuje všem svým příznivcům za podporu a přeje jim šťastný a úspěšný rok 2018.

Memoriál Václava Hromčíka a liga seniorů ve volném stylu 4.11. 2017

Na Memoriálu Václava Hromčíka v ř.ř. stylu v Nivnici, v konkurenci 76. závodníků získali zlaté medaile Vojtěch Kundrát a Tomáš Hantschel, stříbrné medaile si odvezli Rostislav Janča,Jakub Stoklas, Štěpán Polášek a Matěj Gulán,  bronzovou Tadeáš Kundrát.

Ve stejný den proběhlo v Ostravě závěrečné kolo ligy seniorů ve volném stylu. Domácí Sokol Vítkovice vybojoval již 7. mistrovským titul v řadě. Na tomto úspěchu se opět podílel i odchovanec novojičínského oddílu Jiří Kopecký.

Turnaj přípravek Nový Jičín 28.10.2017

Poslední říjnovou sobotu se konal v Novém Jičíně volnostylařský turnaj nejmladších zápasníků. Z domácího oddílu se jej zúčastnilo 15 chlapců a všichni vybojovali medaile – celkem 5 zlatých, 4 stříbrné a 6 bronzových, čímž se zároveň stali neúspěšnějším kolektivem z 8 družstev, které se turnaje zúčastnily.

1 2 3 4