2. ročník volnočasových aktivit v Novém Jičíně 19.6.2016

Aktivity 2016V neděli 19.6.2016 jsme byli pozváni na již druhý ročník volnočasových aktivit pořádaný na zimním stadionu v Novém jičíně. Přišli jsme zde ukázat co nás trenéři naučili a nabrat i nové kamarády. V našem vymezeném čase jsme předvedli vše od rozcvičky, přes chvaty, po zápas. Děkujeme všem co se na nás přišli podívat a těšíme se na nové oddílové kamarády.

 

Více ve fotogalerii

Mistři České republiky ve volném stylu Praha 18.6.2016

dscn3310

Novojičínští zápasníci vybojovali tituly mistrů České republiky ve volném stylu v kategoriích mladších žáků a kadetů, které proběhlo osmnáctého června v Praze.

Žákyně Natálie Švrčková ve hmotnostní kategorii do 43 kilogramů a kadet Daniel Baron v kategorii do 54 kilogramů potvrdili stoupající výkonnost a v konkurenci sto třiceti zápasníků z osmnácti oddílů získali bez porážky mistrovské tituly pro letošní rok.

 

Memoriál Oldřicha Mrázka 4.6.2016 Krnov

dscn3789S pěti cennými kovy se vrátili mladí novojičínští zápasníci z Memoriálu Oldřicha Mrázka, který se uskutečnil první červnovou sobotu v Krnově. Představilo se na něm 165 závodníků z Česka, Slovenska a Polska. Z našich zápasníků Natálka Švrčková a Anička Jaklová vybojovaly zlaté medaile, Rosťa Janča a Nikol Strnadlová brali stříbro a Kuba Oliva bronz.

Tentýž den proběhl mezinárodní turnaj ve slovenských Bánovcích nad Bebravou. Novojičínští zástupci si opět vedli výborně! V konkurenci 143 volnostylařů ze Slovenska, Česka a Maďarska obsadil Toník Kramoliš druhou a Štěpán Polášek třetí příčku.

Více ve fotogalerii.