Další úspěchy zápasníků Nového Jičína

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V sobotu 23.4.2016 uspořádali novojičínští zápasníci ve sportovní hale ABC již XVI. ročník Memoriálu Miroslava Rešla. V konkurenci téměř 130 závodníků ze 14 oddílů (z toho 4 ze Slovenska) se domácí borci neztratili. Vybojovali sedm druhých míst (Štěpán Polášek, Sabina Dorotíková, Anna Jaklová, Daniel Baron, Tomáš Kyjaňa, Stanislav Dostál a Jiří Kopecký). Šest domácích závodníků dokonce nenašlo žádného přemožitele a ve svých kategoriích zvítězili. Byli to Anas Hallal, Rostislav Janča, Jakub Oliva, Natálie Švrčková, Nikol Strnadlová a Tomáš Čambal. V soutěži družstev vybojovali domácí II. místo pouhé 4 body za velmi silným družstvem Sokola Vítkovice Ostrava.

Oddíl zápasu děkuje vedení města Nového Jičína za poskytnutí finančního příspěvku, bez kterého by tento mezinárodní turnaj nebyl schopen uspořádat.

Fotografie z memoriálu jsou umístěny ve fotogalerii.

Další ročník Memoriálu Miroslava Rešla

Už tuto sobotu se na vás těšíme v hale ABC v Novém Jičíně, kde se koná další ročník již tradičníhScreen Shot 2016-04-13 at 16.35.34o Memoriálu Miroslava Rešla. Přijďte se podívat, pobavit a povbudit nejen domácí, ale i zahraniční účastníky. Akci podporuje město Nový Jičín. Začínáme v 10:30. Vstup zdarma.

Jedenáct medailí z Brna

OLYMPUS DIGITAL CAMERA6 zlatých, 4 stříbrné a 1 bronzová medaile. To je bilance mladých zápasníků a zápasnic z Nového Jičína na otevřeném mistrovství Jihomoravského kraje, které se konalo 2.4.2016 v Brně za účasti 130 volnostylařů z 10 oddílů Čech a Moravy. Zlaté medaile vybojovali: Oliva Jakub, Janča Rostislav, Novotný Jakub, Baron Daniel, Švrčková Natálie a Jaklová Anna. Stříbrné medaile získali Polášek Štěpán, Hantschel Tomáš, Dorotíková Sabina a Strnadlová Nikol. Bronzovou medaili si odvezl Gulán Matěj. Předvedené výkony jsou příslibem pro další soutěže, zejména pro již tradiční Memoriál Miroslava Rešla, který se v letošním roce uskuteční 23.4.2016 v novojičínské sportovní hale ABC. Na více fotografií z Brna se můžete podívat ve fotogalerii.